אודות

ויגור, חברה בעלת עשרות שנים של מוניטין למכירת ארנקים, תיקי אופנה, תיקי עבודה, מזוודות ואביזרי נסיעה שונים שרובם מותגים ידועי שם. מוצרי החברה מוצעים במגוון רחב של קולקציות ועונים לכלל צרכי האוכלוסייה. מוצרי החברה מתחדשים מעת לעת בהתאם לחידושים ולהתפתחויות העולמיים ולקווי האופנה האחרונים. לחברה קשרי מסחר עם יצרנים ומעצבים מאיטליה, שמגוון רחב ממוצריהם מצוי בחנויותיה ובאתר זה בלבד.

ויגור ידועה כמובילה בתחומה ומדיניותה מושתתת על שלושה מרכיבים עיקריים: מחיר איכות ושירות. המחירים בויגור תחרותיים במיוחד ונחשבים לנמוכים בענף, וכמו כן איכות המוצרים מאפשרת מתן אחריות לזמן ממושך.
נחישותה של ויגור ועקביותה הדווקנית בבסיס שיטה זו הביאו לגידול מתמשך ופרוגרסיבי בהיקף לקוחותיה שהלך והתעצם במרוץ הזמן. הם סמוכים ובטוחים בשירותה.

כידוע, בעבר תיקים נמכרו בחנויות תיקים בלבד אלא שבעשור האחרון ניתן להבחין במגמה בה נראים תיקים גם בחנויות אופנה ובאתריהם. ואולם, הייחודיות של ויגור מתבטאת בהתמקצעות בתחומה שהינו פרט חשוב ומהותי כי בנוסף למראה הוויזואלי של המוצר מתמקדת ויגור במרכיבים נוספים בין היתר במתן דגש על פונקציונאליות המוצר והתאמתו לצרכיו האישיים של הלקוח, זאת במקביל להקפדה על תנאי סף גבוהים בעבודת היצור ובמרכיבי החומרים. למעשה תיקי ויגור אינם רק יפים אלא גם נוחים ואיכותיים ומוגדרים כשילוב של אופנה אירופאית בשדרוג ישראלי.

המקצוענות והוותק הרב שנצברו בויגור מדברים בעד עצמם ומקנים לה את הכבוד לספק ללקוחותיה חוויות רכישה, כאלה המשיבות אותם לרכוש בחנויותיה.

לקוחות נכבדים ויגור מתכבדת ומעמידה לרשותכם ולשירותכם באתר זה ממגוון מוצריה שנבחר בקפידה ממיטב מומחי החברה לרכישת און ליין. אנו מאמינים שהדבר יסב לכם הנאה מירבית ושביעות רצון מלא